Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod akacjami"

Bogusława Sergiel
Siedliska 30, 98-420 Sokolniki
tel. (43) 871 43 76, kom. 509 776 761

  • obiekt całoroczny,
  • 2 pokoje 2 osobowe,
  • możliwe pełne wyżywienie.


  

Oferta skierowana jest  do osób pragnących wypocząć w otoczeniu lasów, bogate w jagody i grzyby, w ciszy i spokoju, w tym do dzieci  do lat 3. Do tych wszystkich, którzy chcą poznać miejscową historię i tradycje.  

       W pobliżu gospodarstwa atrakcyjne ścieżki rowerowe, w gospodarstwie  możliwość wypożyczenia rowerów, obszerne podwórko z wydzielonym  miejscem na grill i ognisko. Gospodarstwo położone jest 3 km od Lututowa i 25 km od  miasta  powiatowego Wieruszów. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 500 m od gospodarstwa.                                                                                                                                      

        Obiekt całoroczny, budynek wolnostojący, do dyspozycji gości 2 pokoje gościnne 2-osobowe, w jednym kominek i ogrzewanie kominkowe. Łazienka z prysznicem i wanną. Duża kuchnia z pełnym wyposażeniem i możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków. W ofercie wyżywienie pełne, na życzenie gości również wyżywienie specjalne.  Można zabrać ze sobą zwierzęta domowe.  Jest miejsce na grill i ognisko.

      Cena za pobyt, do uzgodnienia z gospodarstwem, stosowane są zniżki na wyżywienie dla dzieci, przy dłuższych pobytach, poza sezonem, można korzystać tylko z samego noclegu.                                          
By WS 2011