Gospodarstwo Agroturystyczne "Podkowa"

Magdalena i Dariusz Góralscy
ul. M. Konopnickiej 88,
98-405 Galewice
tel. 62 78 38 140
kom. +48 531 668 219

e-mail: podkowa88@wp.pl
www.podkowa.e-biznes.org


 

Jeśli chcesz choć na chwilę zapomnieć o zgiełku i zapachu spalin, poczuć zapach natury i usłyszeć śpiew ptaków o poranku, klekot bocianów, krzyk żurawi, spędzić wolny czas w ciszy i spokoju wiejskiego pejzażu - zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego „PODKOWA” w Galewicach w województwie łódzkim.

Gospodarstwo agroturystyczne „PODKOWA” to nowy obiekt, usytuowany z dala od wsi w malowniczym otoczeniu łąk, pól i lasów. Do dyspozycji gości są tu 3 pokoje dwuosobowe i 1 3-osobowy z łazienkami, z możliwością dostawki, w każdym z pokoi znajduje się TV, radio, Internet oraz pełni wyposażony aneks kuchenny.

Dla najmłodszych jest plac zabaw, boisko do siatkówki oraz miejsce na ognisko i grillowanie, a także bilard, piłkarzyki oraz inne gry. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. Uwaga miłośnicy koni, czekają na was konie pod siodło i bryczki a także szlaki piesze, konne i rowerowe, w pobliżu las z możliwością grzybobrania, a także liczne obiekty zabytkowe.

Zapraszamy Państwa do spędzenia u nas wolnego czasu na wypoczynku wśród łąk i pól, w zaciszu uroków polskiej wsi. Przestrzeń i swoboda to zaleta tego miejsca.
By WS 2011