Gospodarstwo Agroturystyczne "Jagoda"

Małgorzata Borowska
ul.M. Konopnickiej 67, 98-405 Galewice
tel.(62)78-38-517

  • obiekt całoroczny,
  • 3 pokoje 2,3 osobowe, 1 pokój 4 osobowy,
  • całodzienne wyżywienie.

e-mail: kasiab14@onet.pl

 

www.jagoda-galewice.pl


Gospodarstwo Agroturystyczne ”Jagoda” położone jest na skraju wsi Galewice w malowniczym kompleksie lasów i lak.
Panuje tu niesamowity spokój i cisza który docenią z pewnością goście chcący uciec od zgiełku miasta. Wszystkie nasze działania są skierowane przyjemnej i bezpiecznej zabawie dzieci. Na terenie posesji znajduje się plac zabaw min: huśtawki, równoważnia, zjeżdżalnia i piaskownica. W sezonie letnim można skorzystać z basenu.

Dla gości lubiących aktywnie spędzać  czas mamy boisko do piłki siatkowej oraz koszykówki. Powierzchnia jest ogrodzona. Tuż za ogrodzeniem znajduje się piękny, czysty las. Idealny do długich spacerów. Mieszkańcy naszej zagrody to milusińskie dwa czworonogi. 

Do dyspozycji gości przeznaczony jest budynek wolno stojący, w którym znajduje się 10 miejsc  noclegowych, dwa pokoje 3 osobowe, jeden pokój 4 osobowy, pokój dzienny z TV, aneks kuchenny, dwie łazienki. Istnieje możliwość wynajęcia w całości jako mieszkanie wakacyjne oraz sporządzania  w swoim zakresie posiłków.

W naszym menu przeważają wiejskie wyroby smaczne i zdrowe. Kulinarne  specjały to naleśniki z owocami i serem.

Wczasowicze mogą skorzystać z wyznaczonych ścieżek:  pieszych , rowerowych. Organizowane są przejażdżki konne, wycieczki rowerowe oraz taneczne biesiady przy ognisku do białego rana. Doskonale warunki znajda tu także osoby lubiące  zbierać grzyby oraz jagody. Istnieje możliwość przyjazdu z pieskiem. Szczególnie  ważne jest, że najchętniej przyjeżdżają tutaj rodziny z dziećmi oraz dziadkowie  z wnuczętami. dzieci mogą tutaj spokojnie się bawić na terenie ogrodzonym, a ich  opiekunowie mogą ich pilnować spędzając czas w cieniu altany.

Gospodarstwo zajmuje się również profesjonalną organizacją imprez okolicznościowych oraz dekoracją. Organizujemy: Wesela, 18stki, Chrzciny,  Jubileusze, Pogrzebowiny, Roczki, Rocznice, Wieczory panieńskie. Dysponujemy salą na 80 osób. Ceny w zależności od ustalonego menu.
By WS 2011